ASDSAD

Hakkımızda

USTALAR.NET bünyesinde,  çevrimiçi kullanıcıların otel rezervasyonları, Yurtiçi turlar ve Yurtdışı turlar,  Araç Kiralama, Yat / Gemi Turları, Özel Günler Organizasyon sektöründe hizmet veren kalitesi ispatlanmış yetkili firmalara talep oluşturma amacıyla 2017 yılında kurulan TATİLE ÖZEL, deneyimli kadrosu ile sektöre kazanç ve farkı bakış açısı getirmiştir. Ülkemizdeki turizm gelişmesi ve tatile özel kurumsal üyelerinin taleplerinin arttırılması, sitenin geniş kitlelere ulaştırılması amacı ile görsel ve görüntülü çalışmaları ile sosyal medya ve platformlarda tanıtımları yapmaktadır. Hedefimiz yıl sonu olarak 3.000 Otel / Konaklama tesisini, fiyatları ve doğru tanıtımları ile tüketicilere sunmak arzumuzdur. Üye otel sayımız her geçen gün artmaktadır. 

Web sitemizin kolay, kullanıcı dostu olması, Takipçilerimizin hızlı, güvenli şekilde işlemlerini yapabilmeleri için her geçen gün sistemimizi  yenilemekteyiz.

Her gün düzenli olarak sosyal medya, fuar ve toplumun tüm ortamlarda projemizinin tanıtımı çalışmamız aralıksız devam etmektedir.

TATİLE ÖZEL ailesine katılarak telefon araması ve rezervasyon talebi elde edersiniz. Size özel verilecek özel ile başlayan numaranız sayesinde TATİLE ÖZEL 'dan gelen çağrıları ile çalışmalarımızı değerlendirmiş olacaksınız.

TATİLE ÖZEL Rezervasyon / İşletme hiçbir şekilde ücret talep etmektedir. Tamamen reklam ve tanıtım gelir modeli ile çalışmaktadır.

 

Sizleri de beraber kazanmak için TATİLE ÖZEL ailesine davet ediyoruz.


Geniş bilgi için  : 0 532 466 60 68 arayabilir siniz.

 

Saygılarımızla

Cevdet Akif USTA

ASDSAD